„Góry są po prostu krainą mojej wolności i rejonem, gdzie czuję się najlepiej i gdzie najlepiej jestem w stanie wykorzystać swoje możliwości” – mówi nam himalaistka Anna Czerwińska.
Zdobywczyni Korony Ziemi będzie gościem kolejnej odsłony cyklu „Biuro Myśli Znalezionych”. Zapraszamy do słuchania i oglądania – już w niedzielny wieczór. To będzie rozmowa o pasji, życiu na krawędzi, przekraczaniu granic oraz o miłości.

„Jeżdżę w góry z miłości do tych gór. Nie pożądam ani sławy, ani satysfakcji, ani nie chcę odczuwać, że coś zdobyłam. Mam wrażenie, że wchodzę na górę tylko dlatego, że ona mi pozwala, a nie dlatego, że to na niej wymuszam” – zwierza się w studiu Trójki gość Marcina Zaborskiego.

W programie usłyszymy również innych alpinistów – Krystynę Palmowską i Leszka Cichego oraz dziennikarza Programu Trzeciego Polskiego Radia – Henryka Sytnera, którzy będą pytać Annę Czerwińską między innymi o jej górskie plany na najbliższe miesiące i lata. W muzyczną podróż zabierze nas z kolei trio Dagadana.

Zapraszamy do słuchania „Biura Myśli Znalezionych” w Trójce i oglądania go w wersji video na naszej stronie internetowej. Początek w niedzielę (30 grudnia) o godzinie 21:05.