DAGADANA * Ostrów Wielkopolski * OSTRÓW DLA UKRAINY

DAGADANA

07 Mar 2022 Ostrów Wielkopolski, POL

Details

Time : 18:00
Venue : Arena Ostrów
Address : Andrzeja Kowalczyka 1
Zip : 63-400

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wielki koncert charytatywny „Ostrów dla Ukrainy”

Pectus, Maciej Balcar, Big Cyc, Czarno-Czarni, Dagadana – to oni 7 marca zagrają charytatywnie w Ostrowie Wielkopolskim! Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Wielki koncert w Arenie Ostrów pozwoli nie tylko zebrać dodatkowe środki na dalszą pomoc dla mieszkańców Ukrainy, ale też zjednoczyć wszystkich ludzi dobrej woli. Tylko bowiem łącząc siły możemy pokonać zło, z którym przyszło nam się obecnie zmierzyć.

Bilety na koncert do kupienia na stronie: biletserwis.pl.

Ostrów Wielkopolski pokazał już, że ma ogromne serce. Pomoc dla Ukrainy płynie z całego miasta i okolic – mieszkańcy tłumnie angażują się w zbiórki zapełniając po brzegi Dom Polsko – Ukraiński, organizują noclegi i transporty dla potrzebujących.

Koncert w Arenie Ostrów to kolejna inicjatywa mająca na celu pomoc naszym wschodnim sąsiadom. Podczas charytatywnego wydarzenia „Ostrów dla Ukrainy” wystąpią artyści związani z miastem: Maciej Balcar, Big Cyc oraz Czarno-Czarni. Gościem specjalnym będzie ukraińsko-polski zespół Dagadana (w czerwcu 2019 roku grupa była gościem jednego z największych festiwali europejskich w Glastonbury). Wystąpi także rzeszowski zespół Pectus.

– Ostrów Wielkopolski jest pełen dobrych ludzi, którzy chcą pomagać naszym przyjaciołom zza wschodniej granicy. Ostatnie dni, ogromna zbiórka darów i całe mnóstwo ofert pomocy dla rodzin z Ukrainy pokazały to doskonale. Jestem jednak przekonana, że koncert “Ostrów dla Ukrainy” pokaże to jeszcze lepiej. Każdy bilet na to wydarzenie to konkretna i wymierna pomoc dla naszych sąsiadów – mówi Beata Klimek, Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Aby każdy mógł uczestniczyć w wydarzeniu oraz pomóc tak, jak tylko potrafi, na koncert na wszystkie miejsca obowiązują bilety w trzech kategoriach cenowych: 54 zł, 108 zł i 216 zł (w cenach zawarty jest VAT). Każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego i regionu będzie mógł więc zakupić bilet, w takiej cenie, na jaką go aktualnie stać. Wszyscy polscy artyści oraz pracownicy stojący za tym wydarzeniem zrzekają się wszelkich dochodów, a całość zebranych środków przekazana będzie na pomoc Ukrainie.

– Dzięki dużej skali przedsięwzięcia, możemy zrobić to w znaczący sposób. Precyzyjny cel zostanie określony w zależności od aktualnych, zmieniających się potrzeb – tak, aby pomoc Ostrowa Wielkopolskiego niosła największy możliwy pożytek dla obywateli Ukrainy – dodaje Maria Szeląg, dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury.

Cel jest prosty – niech żadne miejsce się nie zmarnuje! Bo każda zakupiona wejściówka to realna pomoc.

– Niech Arena Ostrów wypełni się dobrem po brzegi! Mieszkańcy, urzędnicy, partnerzy, organizatorzy, artyści i przyjezdni – wszyscy na równi wspieramy Ukrainę. Koncert “Ostrów dla Ukrainy” będzie okazją, aby nie tylko nieść pomoc, ale także wspólnie połączyć się w przeżywaniu tych trudnych chwil – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Na koncert zostaną zaproszeni mieszkańcy Ukrainy przebywający aktualnie w naszej okolicy. W tych trudnych czasach musimy zawalczyć o dobro. Zróbmy to razem!

Wszystkich, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę do pomocy Ukrainie zapraszamy na koncert 7 marca w Arenie Ostrów. Bilety na to wydarzenie można kupować na: biletserwis.pl. Wydarzenie będzie miało niepowtarzalną oprawę, towarzyszyć mu będą dodatkowe atrakcje, więcej szczegółów wkrótce!

Organizatorami koncertu są: Ostrowskie Centrum Kultury, agencja Prestige MJM, oraz Arena Ostrów. Na wydarzenie zaprasza Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.