DAGADANA * Zdynia * ŁEMKOWSKA WATRA

DAGADANA

16 Jul 2021 Zdynia, POL

Details

Time : 20:00
Venue : Łemkowska Watra w Zdyni
Zip : 38-309

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ostatni rok pokrzyżował plany większości z nas. Życie kulturalne zamarło, a wszystkie wydarzenia, w tym i realizowane przez nas odbyły się w trybie online. Nie zmienia to jednak faktu, iż jesteśmy w trakcie przygotowań do kolejnej edycji festiwalu.
Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju, Watrę limited edition.

Z krótkich 5-6 godzinnych bloków programowych, wyciśniemy najlepszą dostępną nam jakość. Na scenie królować będą energetyczne brzmienia, rock z mocnym uderzeniem, folk z prawdziwym powerem oraz muzyka klubowa czerpiąca z tradycyjnych, ludowych źródeł.

Skoncentrujemy się na najciekawszych zjawiskach w obszarze kultury łemkowskiej. Zaprezentujemy je w dużej, wręcz przeskalowanej formie. W ramach spotkań autorskich sięgniemy po książki i publikacje z najwyższej półki. Zobaczycie i posłuchacie autorów znanych, ciekawych, rozpoznawalnych także za granicą.

Program na żywo z udziałem publiczności będziemy realizować w dniach od 16 do 18 lipca.
Relację z wydarzenia będzie można oglądać online w dniach 24 i 25 lipca.
Wszystkie spotkania autorskie odbędą się bez udziału widzów i będą nadawane w Internecie.

Chcemy wrócić do normalności i w końcu się z Wami-naszą publicznością spotkać. Być razem, bawić się i śpiewać, mówić do Was i z Wami, a nie tylko do karpackich wierchów, które chyba jako jedyne nas teraz słuchają.