DAGADANA * Wrocław * Bass & Beat Festival

DAGADANA

12 Paź 2019 Wroclaw, POL

Szczegóły

Godz. : 21:00
Miejsce : Impart
Adres : Mazowiecka 17
Kod Pocztowy : 50-412
Strona Kontaktowa : https://strefakultury.pl/wydarzenie/bass-beat-festival-bibobit-dagadana-laureaci-plebiscytu-bass-beat/

Już po raz trzeci Bass & Beat Festival zaprezentuje we Wrocławiu najbardziej obiecujących artystów łamiących muzyczne schematy.

Drugiego dnia festiwalu usłyszymy zwycięzców tegorocznej edycji Plebiscytu Bass & Beat, którego celem jest promowanie młodych muzyków i pomoc w ich dalszym rozwoju. O godzinie 18:00 wystąpią zdobywcy II miejsca, których poznamy tuż przed wydarzeniem.

O godzinie 19:00 do świata funkującej energii i lekkości zabierze nas grupa Bibobit. Muzycy łączą jazzowe improwizacje z rapem i doprawiają je tłustymi bitami. Każdy wnosi do zespołu coś od siebie, a że potrafią wiele to wskaźnik energii nierzadko miga na czerwono.

Kolejny koncert to występ zwycięzców tegorocznego Plebiscytu Bass&Beat. Kto wie, może to właśnie w sobotę usłyszymy po raz pierwszy przyszłą gwiazdę międzynarodowych, renomowanych festiwali. Lepiej tam być, niż później żałować.

Nie będą żałowali również ci, którzy wezmą udział w koncercie finałowym festiwalu. Na zakończenie zagra DagaDana, zespół od ponad dekady wypełniający sale koncertowe, który zjednał sobie  publiczność na całym świecie, łącząc jazz, elektronikę oraz muzykę z różnych zakątków świata.

Program:

18:00 – sala kameralna
Plebiscyt Bass & Beat 2019 – laureat II miejsca

19:00 – sala teatralna
Bibobit

20:00 – sala kameralna
Zwycięzca Plebiscytu Bass & Beat 2019

21:00 – sala teatralna
DagaDana

Bilet upoważnia do wstępu na wydarzenia towarzyszące.

Więcej na: www.bassandbeat.pl.

 

I miejsca: 50 PLN (przedsprzedaż)/65 PLN (w dniu koncertu)
II miejsca: 30 PLN (przedsprzedaż)/45 PLN (w dniu koncertu)