DAGADANA * Zdynia * ŁEMKOWSKA WATRA

DAGADANA

16 Lip 2021 Zdynia, POL

Szczegóły

Godz. : 20:00
Miejsce : Łemkowska Watra w Zdyni
Kod Pocztowy : 38-309
Ostatni rok pokrzyżował plany większości z nas. Życie kulturalne zamarło, a wszystkie wydarzenia, w tym i realizowane przez nas odbyły się w trybie online. Nie zmienia to jednak faktu, iż jesteśmy w trakcie przygotowań do kolejnej edycji festiwalu.
Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju, Watrę limited edition.

Z krótkich 5-6 godzinnych bloków programowych, wyciśniemy najlepszą dostępną nam jakość. Na scenie królować będą energetyczne brzmienia, rock z mocnym uderzeniem, folk z prawdziwym powerem oraz muzyka klubowa czerpiąca z tradycyjnych, ludowych źródeł.

Skoncentrujemy się na najciekawszych zjawiskach w obszarze kultury łemkowskiej. Zaprezentujemy je w dużej, wręcz przeskalowanej formie. W ramach spotkań autorskich sięgniemy po książki i publikacje z najwyższej półki. Zobaczycie i posłuchacie autorów znanych, ciekawych, rozpoznawalnych także za granicą.

Program na żywo z udziałem publiczności będziemy realizować w dniach od 16 do 18 lipca.
Relację z wydarzenia będzie można oglądać online w dniach 24 i 25 lipca.
Wszystkie spotkania autorskie odbędą się bez udziału widzów i będą nadawane w Internecie.

Chcemy wrócić do normalności i w końcu się z Wami-naszą publicznością spotkać. Być razem, bawić się i śpiewać, mówić do Was i z Wami, a nie tylko do karpackich wierchów, które chyba jako jedyne nas teraz słuchają.