Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

“Góry są po prostu krainą mojej wolności i rejonem, gdzie czuję się najlepiej i gdzie najlepiej jestem w stanie wykorzystać swoje możliwości” – mówi nam himalaistka Anna Czerwińska.
Zdobywczyni Korony Ziemi będzie gościem kolejnej odsłony cyklu “Biuro Myśli Znalezionych”. Zapraszamy do słuchania i oglądania – już w niedzielny wieczór. To będzie rozmowa o pasji, życiu na krawędzi, przekraczaniu granic oraz o miłości.

“Jeżdżę w góry z miłości do tych gór. Nie pożądam ani sławy, ani satysfakcji, ani nie chcę odczuwać, że coś zdobyłam. Mam wrażenie, że wchodzę na górę tylko dlatego, że ona mi pozwala, a nie dlatego, że to na niej wymuszam” – zwierza się w studiu Trójki gość Marcina Zaborskiego.

W programie usłyszymy również innych alpinistów – Krystynę Palmowską i Leszka Cichego oraz dziennikarza Programu Trzeciego Polskiego Radia – Henryka Sytnera, którzy będą pytać Annę Czerwińską między innymi o jej górskie plany na najbliższe miesiące i lata. W muzyczną podróż zabierze nas z kolei trio Dagadana.

Zapraszamy do słuchania “Biura Myśli Znalezionych” w Trójce i oglądania go w wersji video na naszej stronie internetowej. Początek w niedzielę (30 grudnia) o godzinie 21:05.